Šeroslepí vs. Pidloocí

Zdrojové pole Života nelokálního charakteru, popsatelné například jako fantastické, prasvětelné – kvantové vakuum, zahrnuje jak částice energetické, tak virtuální. Z toho důvodu projevené Multiverzum existuje ze přední světelné a zároveň zadní temné strany, což dohromady tvoří třetí/nekonečný element, TEKUTÝ OHEŇ.

 

Nyní si představte, že nějaké Tvořivé Inteligence počítají bilióny let pouze ze přední stranou a na této přední straně probíhá konflikt mezi nimi a Odpůrci, mezi rezonanční a disonanční architekturou energo-mentálních konstruktů, konkrétně mezi Krystalickou a Metatronickou (Saturnskou, Kabalistickou) Sekvencí.

 

LEXIKON

 

Obrazně řečeno tak na spodní straně Šachovnice zuří válka mezi Idioty a Psychopaty, mezi hologramy Světla a hologramy Temnoty, zatímco skutečný Život existuje pouze nahoře, reprezentovaný panenskou, přírodní Divočinou a kontrastně souznějící Zábavou, Tvořením a Uměním.

 

TEXTY

 

Souboj mentálně retardovaných a duševně chorých je jako soutěž v oblékání těla zevnitř: je samozřejmě úplně jedno, zda jde o správnou velikost či jaký to je módní trend.

 

Lze něco vysvětlit kosmicky nesvéprávnému, nepříčetnému fanatikovi?