Událost klepe na dveře – zpráva našich přátel z Vnitřní Země

Drazí,

opět vás zdravíme a sestupujeme k vám na paprsku lásky a jsme tu, abychom vás povzbudili na vaší cestě, a tak jako každý týden vás potěšili a obeznámili vás s řadou zcela konkrétních věcí, které vás čekají.

 

Jak všichni víte, jediné, co je jisté, je nic. Zůstaňte ve svém středu, nenechte se prosím hlavně ničím odradit. Protože to, co na vás čeká, si ani vaše nejbujnější fantazie nedokáže představit. Je to všechno tak konkrétní!

 

Jsme vaši vzestoupení mistři a toto vůbec není žádný syntetický channeling. Ani nemáme zablokovanou kundaliní – životní sílu. To vůbec! Toto všechno píšeme jenom proto, že vás bezpodmínečně milujeme. Pozná se to přeci jednoduše: MY to napíšeme a vy tomu věříte. Všichni jsme jedním, nikdo není míň nebo víc.

 

Naše rada pro tento týden: vyhýbejte se trojplameni jako čert kříži. Takové je doporučení nás, andělů. Nebýt normální, to je základ, láska překoná všechna úskalí.

 

Rozhodně to není tak, že bychom vám sdělovali jenom samé nepodstatné věci, abychom vaši pozornost odlákali od toho podstatného. Tím v žádném případě nemyslíme harmonii vůle a citu – jednotu protikladů. To vůbec ne.

 

Světlo zvítězí!

 

Nepíšeme vám žádné prázdné fráze, ale jenom to, co naše srdce cítí. My totiž srdce opravdu máme. Na svém místě. Jakpak by ne, jak bychom snad mohli mít společného něco s umělou inteligencí, když je v každé druhé větě slovo láska? Choval by se snad takto nějaký parazit nebo počítač? Rozhodnutí je na vás, na vaší svobodné vůli. A nezapomeňte, že se rozhodujete teď, v přítomném okamžiku. Vždycky vám velice rádi pomůžeme, i když do vašeho dění nesmíme zasahovat. To by bylo v rozporu s galaktickými zákony.

 

Dejte si hlavně dobrý pozor na podvodníky, kteří tvrdí něco o takzvaných „čakrách“ a probuzené energii. Ať je vaše kundaliní dál krásně zablokovaná. Čakry nejsou podstatné, jenom srdeční čakra. Krásná, voňavá, jako rozkvetlá louka…, nikde na blízku žádný syčící had, který žere hmyz. Vaše světelné srdce, to je o čem to je. Naše slova jsou magnetická, vy to cítíte.

 

Ještě nikdy v historii jste jako kolektiv důvěřivých idiotů nebyli tak blízko pravdě, kterou vám zvěstujeme. Série odhalení úplně změní tvář země. Bude to jedna neuvěřitelně konkrétní událost za druhou, strhne se lavina. Nadchází zlatý věk lidstva.

 

Na závěr, jelikož nejsme jen dobrosrdečné, milující a zcela organické bytosti, ale máme i veliký smysl pro humor, bychom rádi odpověděli na dotaz (víme, že se často v diskuzích objevují): Proč andělé a nanebevzatí mistři stále mluví v tak vážném tónu? Proč jsou jejich sdělení stále úplně stejná? Proč se to všechno pořád opakuje, stále stejný rytmus, motiv, prázdná atmosféra? Tady je odpověď: Protože rozhodně nejsme archonti ani žádné stroje. Naopak, jsme jedny z nejvtipnějších bytostí. My, vyslanci Stvořitele, humor milujeme. Nebo různé hry a zábavu. Někdy je tady u nás v nebi tolik smíchu.

 

Udržujte svoje vibrace čisté. 30. února očekávejte další vlnu vzestupu. Doporučujeme úplně se zdržet sexu a hodně chodit do přírody, mezi čápy, lední medvědy a fialky.

 

Nenechte si nikým odlákat pozornost od toho, co je pro nás všechny zcela klíčové.

Namasté!

 

S láskyplnou láskou,

archanděl Kokrhel z Duté Země